Pasaulio HOT naujienos

 

2010.04.11
Ilgą laiką I ir II stadijos Hodžkino limfomos standartinis gydymas buvo radioterapija, vėliau šį gydymą pakeitė chemoterapija ABVD schema. Toliau sekė kombinuoto gydymo era. Paskutinė Vokietijos Hodžkino limfomos tyrimų grupės studija įrodo, jog du ABVD chemoterapijos kursai ir 20 Gy spindulinis gydymas yra pakankamas ir nepablogina išeičių lyginant su 4 ABVD kursais ir 30 Gy, tuo pat metu...
2010.04.11
Lėtinės limfocitinės leukemijos (LLL) gydymas parenkamas pagal paciento būklę, ligos prognostinius žymenis ir kitus kriterijus. Dalis pacientų tiesiog stebimi kurį laiką neskiriant specifinio gydymo. Ligos prognozei ir klinikinei eigai numatyti naudojami įvairūs prognostiniai žymenys, tarp jų ir padidėjusi lipoproteinlipazės koncentracija. Nustačius, jog LLL sergančių moterų su apoliporoteino...
2010.04.11
Šiandieninis lėtinės limfocitinės leukemijos (LLL) gydymo tikslas yra purinų analogais ir monokloniniais antikūnais pasiekti ligos kontrolę. Ši metodika leido maksimaliai padidinti pilnų remisijų dažnį ir prailginti atsako trukmę.
2010.04.11
Lėtine limfocitine leukemija (LLL) sergantiems pacientams minimali liktinė liga (MLL) daugelyje tyrimų tiesiogiai susijusi su laiku iki ligos progresijos ir bendru išgyvenamumu.
2010.03.24
Sorafenibas yra tirozinkinazių inhibitorius, slopinantis FLT3 ir Raf/ERK/MEK signalo perdavimo kelius. Stebėtas sorafenibo efektyvumas FLT3 mutacijas turintiems ŪML pacientams I fazės studijose.