Pasaulio HOT naujienos

 

2011.01.10
Tyrėjai išanalizavo autoimuninės citopenijos paplitimą, klinikinę koreliaciją ir prognostinę reikšmę lėtine limfocitine leukemija sergantiems ligoniams.
2011.01.10
Priimtiniausias plaučių aspergiliomos gydymo būdas – chirurginė intervencija. Tačiau ši operacija yra labai sudėtinga, jai būdingas didelis mirtingumas ir pooperacinių komplikacijų skaičius. Jų sumažinimui svarbūs pacientų atrankos kriterijai ir chirurginės intervencijos laiko nustatymas. Šioje studijoje analizuojami klinikiniai faktoriai, galintys įtakoti pooperacinius...
2011.01.09
Trumpalaikiai G-CSF buvo išsamiai tiriami, nauji pranešimai iškėlė klausimą dėl ilgalaikio G-CSF saugumo, susijusio su jų sukeliamu limfocitų funkcijos sutrikimu. Dėl ilgalaikio saugumo svarbu įvertinti G-CSF sąlygojamos limfocitų funkcijos sutrikimo trukmę.
2010.12.27
  Bifosfonatai sumažina kaulinių įvykių riziką piktybine liga sergantiems ligoniams. Ikiklinikiniuose ir klinikiniuose tyrimuose pastebėtas zoledronato priešvėžinis poveikis. Tyrėjai siekė nustatyti ar bifosfonatai gali pagerinti sergančiųjų mielomine liga klinikinius rezultatus.
2010.12.27
Hodžkino limfoma ir anaplastinė didelių ląstelių limfoma yra dvi dažniausios CD30 ekspresuojančių navikų formos. Anksčiau bandytų monokloninių antikūnų prieš CD30 antigeną akyvumas buvo nedidelis. Siekiant padidinti monokloninių antikūnų terapijos prieš CD30 antigeną veiksmingumą, naudojant fermentą antitubulinis monometilauristatinas E (MMAE) buvo prijungtas prie CD30 specifinio monokloninio...